.

Scrool mouse to zoom in or zoom out

TÜKENDİ/500 ml. Zeytinyağı

Ölmez ağaç olarak tanımlanan zeytin ağacı, 40 bin yıllık bir geçmişi temsil ediyor. Bu sihirli meyvenin suyu da yaşayan yağ olarak kabul edilip, tarihler boyu sofralarımızda zeytinyağı olarak baş tacı oldu. Soğuk sıkım olarak elde edilen Golivas sızma zeytinyağı 500 ml. antik koyu şişede bağımlılık yaratacak, mükemmel bir aromaya sahiptir. 

29,00 ₺
Adet

Soğuk sıkım olarak 24-28 derecelik su ile ayrıştırılan Golivas Sızma Zeytinyağı, yararlı bileşenlerini koruyan ve bağımlılık yaratan lezzet ve özellikleriyle, mükemmel bir aromaya sahiptir. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın akredite olmuş kendi laboratuvarında bu yıl yapılan, kimyasal ve duyusal analizlerde Golivas, uluslararası kriterlere göre gerçek bir Soğuk Sıkım Zeytinyağı olarak belgelendirilmiştir.

Uluslararası Zeytin Zeytinyağı Konseyi ve bilimsel literatüre göre ‘sofralık zeytinde 1 Numara’ olarak kabul edilen Gemlik Zeytini bizim için korunması gereken en önemli değerdir. ARAS Ailesi olarak Umurbey ve Adliye meralarında, yörenin en kaliteli zeytin ağaçlarına sahibiz. Sülale boyu/imece usulü, bin bir emekle, el ile, tek tek sepetlere toplanarak yapılan zeytin hasadı, yörenin en kaliteli suyu kabul edilen Karapınar Suyu ile özel havuzlarımızda olgunlaşmaya alınır.  

150 yıldır Gemlik Umurbey ve Adliye meralarında kendi mahsullerimizi işliyoruz. Felsefemiz; sağlığımızı ön planda tutarak damak tadına olan büyük saygımızdan geliyor. İstiyoruz ki; soframızda keyifle ve huzurla tükettiğimiz mahsullerimizi, sizlerle de paylaşalım.

47 Öğeler

Belirli Referanslar

Aynı Kategorideki Diğer Ürünler

-

Yeni Ürünler

No products at this time.