Bir Gemlik Natural Gıda (G.N.G.Dış Ticaret) markası olan www.golivas.com; zeytin, zeytinyağı ve yöresel ürünler ticaretini, güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleşmesi için tasarlanmıştır.

Amacımız; uluslararası literatürde dünyanın en kaliteli sofralık zeytinlerinin yetiştiği GEMLİK bölgesi mahsullerini, müşterilerimize daha güvenli, rahat ve hızlı bir alışveriş imkanı ile sunmaktır.
Bu rahatlığı ve güvenliği sağlamak için; Positive, SSL  ve  Garanti Bankası tarafından sağlanan set sertifikası vardır. Bu sertifikalar sayesinde üçüncü şahısların  bilgilerinizi görmesi engellenmiştir.
GOLİVAS da alışverişinizi yaparken girdiğiniz kredi kartı bilgilerinin gizliliği ve bütünlüğü, 128 bitlik SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle sağlanır. SSL (Secure Sockets Layer), halen dünyada en yaygın olarak kullanılan şifreleme teknolojisidir.
 
SSL güvenlik alanında gönderdiğiniz bilgiler, çözülmesi imkansız olan bir kodlama sistemiyle şifrelenir. Girdiğiniz bilgiler önce şifrelenmiş ve diğer kişiler tarafından okunması imkansız bir bilgiye dönüştürülür. SSL özel ve kamusal kullanım için anahtarlar içeren patentli bir algoritma kullanır. Sunucu, web tarayıcınıza mesajları şifrelemesini sağlayan kendi kamusal anahtarını gönderir. Bu kamusal anahtarın şifrelemekte kullanılmasına rağmen, bu şifreler üçüncü şahıslar tarafından kesinlikle çözümlenemez. Sadece sunucudaki özel anahtar şifre çözme yetkisine sahiptir.
 
SSL güvenlik alanı sayesinde, girmiş olduğunuz sitenin (gerçekten girmek istediğiniz site) olduğundan da emin olabilirsiniz. Bir üçüncü kişi, girmek istediğiniz sitenin özel anahtarına bir şekilde ulaşmış ve yanlış bir kamusal anahtar üzerinden siteye erişim çabalarını yönlendirmiş olabilir. SSL, web sörfçülerinin ve sitelerinin kimliklerini tescil etmek gibi bir işleve de sahiptir. Sonuç olarak SSL kullanan bir sitede verilerin güvenli bir şekilde aktarıldığından tamamıyla emin olabilirsiniz.
 
Bir sanal mağazanın, Positive şirketinden SSL teknolojisi alabilmesi, ancak bu kuruluşun ayrıntılı incelemelerinden sonra mümkün olabilmektedir. GOLİVAS da, Positive firmasının SSL teknolojisi kullanılmaktadır.
 
Alışveriş yaparken, gönderdiğiniz bilgilerin şifrelendiğini sayfanın Internet adresinin http den https e dönüşmesinden anlayabilirsiniz. Ayrıca Internet Explorer kullanıyorsanız altta sağda bir kilit resmi, Netscape kullanıyorsanız ise altta solda bir anahtar resmi görürsünüz.  
 
GOLİVAS da alışveriş yaparken girdiğiniz kredi kartı bilgileri bilgisayar sistemimize girmeden doğruca ve kesinlikle Garanti Bankasının sistemine yönlendirilir. Dolayısıyla, sistemimizde kredi kartı bilgilerinin tutulması söz konusu değildir. 
 
Üyelik bilgileriniz sadece GOLİVAS’ın yetki verdiği çalışanları tarafından, kredi kartı bilgileriniz ise sadece Garanti Bankası tarafından kontrol edilmektedir. Mağazamızda tüm bankaların VISA, MASTERCARD kredi kartları geçerlidir.  Kredi kartı bilgileriniz hiç bir şekilde GOLİVAS çalışanları tarafından görülmemektedir.
 
Alışveriş işlemlerinizin yürütüldüğü sunucular (server) ve diğer donanımlar, güvenilirlikleri sürekli test edilmekte olan güvenlik duvarlarına (firewall) ve ağ güvenlik sistemlerine sahiptir. Bu, donanımlar aynı zamanda en güvenli yazılımlarla çalıştırılırlar.
 
Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği:
 
GOLİVAS’a verdiğiniz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır. Kişisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas olduğunuzun bilincindeyiz. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak yada üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır.
 
Siparişlerizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda kredi kartı numaranızı kesinlikle yazmayınız.
 
Müşterilerimizin kredi kartı numaralarını mevcut alışveriş sistemimizde hiç bir şekilde kayıtlarımıza almadığımız için müşterimizin her alışverişde kredi kartı numarasını yeniden girmesi gerekmektedir.
 
Kullandığınız bilgisayardaki olası güvenlik açıklarından doğabilecek sonuçlardan GOLİVAS sorumlu değildir.
 
Kullandığınız bilgisayarda keylogger (tuş kaydedici programlar) olma olasılığına karşı, kredi kartı bilgilerinizi Sanal Klavyemizi kullanarak girmenizi tavsiye ederiz.
 
Tüm sunucularımız, bilinen tüm viruslere karşı koruma altındadır.
 
Kullanıcıların, şifrelerini değiştirme yetkisi vardır ve gizliliğinden kendileri sorumludur.