.

Scrool mouse to zoom in or zoom out

2000 ml. Zeytinyağı

“Yeni sezon” muhteşem zeytinyağımız, başlı başına sağlık demek. Soğuk sıkım naturel sızma zeytinyağı (0,3) sizlerin kullanım kolaylığı düşünülerek 2000 ml olarak sunulmaktadır.

110,00 ₺
Adet

Soğuk sıkım olarak 24-28 derecelik su ile ayrıştırılan Golivas Sızma Zeytinyağı, yararlı bileşenlerini koruyan ve bağımlılık yaratan lezzet ve özellikleriyle, mükemmel bir aromaya sahiptir. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın akredite olmuş kendi laboratuvarında bu yapılan, kimyasal ve duyusal analizlerde Golivas, uluslararası kriterlere göre gerçek bir Soğuk Sıkım Zeytinyağı olarak belgelendirilmiştir. 

Uluslararası Zeytin Zeytinyağı Konseyi ve bilimsel literatüre göre ‘sofralık zeytinde 1 Numara’ olarak kabul edilen Gemlik Zeytini bizim için korunması gereken en önemli değerdir. ARAS Ailesi olarak Umurbey ve Adliye meralarında, yörenin en kaliteli zeytin ağaçlarına sahibiz. Sülale boyu/imece usulü, bin bir emekle, el ile, tek tek sepetlere toplanarak yapılan zeytin hasadı, yörenin en kaliteli suyu kabul edilen Karapınar Suyu ile özel havuzlarımızda olgunlaşmaya alınır. 

248 Öğeler

Belirli Referanslar

Aynı Kategorideki Diğer Ürünler

-

Yeni Ürünler

No products at this time.