.

Active filters

0.2 Dizem Bebek Zeytinyağı
Kuru Yağlı Sele Zeytin
Taş Baskı Yağlı Sele 750 gr.
Tuzsuz Zeytin 600 Gr.
2000 ml. Zeytinyağı-Filtresiz
Doğal Fermente Elma Sirkesi 500 ml.
Alıç Sirkesi 500 ml.
Elma ve Armut Sirkesi
Kaya Tuzu 500 gr.
28,00 ₺
Doğal Yeşil Zeytin 750 gr.

0,2 Dizem. Yanlış okumadınız; böylesi muhteşem bir zeytinyağı için günlük hasad yaptık ve sonrasında ‘Soğuk Sızma’ ile sizlere ve çocuklarımıza, eşşiz bir zeytinyağı hazır ettik. Böylelikle zeytinyağımız içindeki doğal vitaminler ve mikro besin bileşenleri, bakımından yüksek seviyeye ulaştı. Bebekleriniz için 6. ayından sonra ek gıdaya geçer geçmez kullanacağınız bu yağı mutfağınızda sağlıkla kullanın.

İnce kabuklu, küçük çekirdekli Gemlik orta boy zeytinlerimizden yapılan eşsiz lezzeti hiçbir yerde bulamazsınız. Kuru sele zeytinin raf ömrü kısa olduğundan, aslında bu zeytini çiftçi aileler daha çok kendi tüketimleri için yapar. Yapımı özen ister, deneyim gerektirir ve olmazsa olmaz ahşap küfelerde kurulur. Sadece tuz ile fermente olan zeytinler, bu sayede acılığını atar ve her hafta yeniden aktarılıp, her birinin aynı olgunlukta sofralarınıza gelmesi sağlanır. Temiz su ile tuzundan arındırılarak yağ ile harmanladıktan sonra, vakum paketlerde sizler için sadece 200 adet ürettik.

Doğal fermente salamura siyah zeytin. Uluslararası Zeytin ve Zeytinyağı konseyi ile bilimsel yayınlarda Gemlik Zeytini sofralıkta 1 numara olarak değerlendirilir.

Golivas, Uluslararası pazarın tercih ettiği kuru sele zeytin talebine mükemmel bir ürün hazırladı. Gemlik Adliye-Umurbey meralarındaki zeytinliklerimizden elde ettiğimiz ürünlerimiz, sofralarınız için özenle hazırlandı. 

Stokta yeterli ürün yok

Soğuk sıkım olarak elde edilen Golivas sızma zeytinyağı 2000 ml özel kaplamalı tenekelerimizde, salata, kahvaltı ve yemeklerinizin vazgeçilmezi olacak. İlk hasat 0.2 dizem, filtresiz zeytinyağınızı güvenle ailenizin tüm fertleri için tüketebilirsiniz.

150 yıldır Gemlik Umurbey ve Adliye meralarında kendi mahsullerimizi işliyoruz. Felsefemiz; sağlığımızı ön planda tutarak damak tadına olan büyük saygımızdan geliyor. İstiyoruz ki; soframızda keyifle ve huzurla tükettiğimiz mahsullerimizi, sizlerle de paylaşalım.

Bugün tıp dünyasının ısrar ile “ev yapımı elma sirkesi” önerisi üzerine, geleneksel köy usulü Bolu Elma Sirkesi sınırlı sayıda hazırlanmış bir sağlık iksiridir. Diyabette, kolestrolü düşürmede, kilo vermede, metal zehirlenmesinde, fibromiyaljiye bağlı kas ağrılarının hafiflemesinde müthiş etkendir. 500 ml.lik cam şişelerde özenle paketlenir ve size ulaşır.

Her derde deva alıç meyvesi, Golivas Alıç sirkesi adıyla sağlık iksiri olarak sofranızda. Bugün, özellikle Batı Avrupa'da bilim insanlarının ciddi olarak önerdiği alıç sirkesi üretimini sizler için geleneksel ev usulü ile Bolu'da yaptırıyoruz. 

Kalp ve damar rahatsızlıklarında, cinsel gücün gelişmesinde, böbrek rahatsızlıklarında, tansiyonu dengelemede, şeker hastalığının etkisini absorbe etmekte, grip ve nezlede, boğaz apselerinde, yaraların iyileşmesinde oldukça etkili olduğu bilinmektedir. 500 ml.lik cam şişelerde özenle paketlenir ve size ulaşır.

Sınırlı sayıda üretilebilen Golivas Elma ve armut sirkesiyle daha sağlıklı olabilirsiniz. 500 ml.lik cam şişelerde özenle paketlenir ve size ulaşır.

28,00 ₺

Uluslararası bilimsel platformların kalitesini en üst seviyede belirlediği Çankırı’nın eşsiz 84 mineralli şeffaf kristal, Çankırı’nın doğal, eşsiz kaya tuzu.

Golivas kaya tuzu, milyonlarca yıllık oluşum sürec, muhteşem moleküler yapısı, uzun yıllar dayanıklı kullanımı, ve benzerlerinden daha zengin mineral yapısı ile dünyanın bir numaralı tuzudur. Bilimsel analizlere göre reklamı daha çok yapılan Himalaya tuzundan daha niteliklidir.

Gemlik Adliye meralarından sizler için mükemmel bir YEŞİL ZEYTİN... Elle erken hasat edilen zeytinlerimiz, sadece tuz ve su ile fermante edildi. XL en iri boy olarak sizlere sunuluyor.