.

Active filters

TÜKENDİ/500 ml. Zeytinyağı
Tuzsuz Zeytin 600 Gr.
2000 ml. Zeytinyağı
110,00 ₺
Doğal Fermente Elma Sirkesi 500 ml.
Alıç Sirkesi 500 ml.
Elma ve Armut Sirkesi
Kaya Tuzu 500 gr.
13,00 ₺
TÜKENDİ/Ev Tarhanası 400 gr.
Köy Eriştesi (5 kişilik)

Ölmez ağaç olarak tanımlanan zeytin ağacı, 40 bin yıllık bir geçmişi temsil ediyor. Bu sihirli meyvenin suyu da yaşayan yağ olarak kabul edilip, tarihler boyu sofralarımızda zeytinyağı olarak baş tacı oldu. Soğuk sıkım olarak elde edilen Golivas sızma zeytinyağı 500 ml. antik koyu şişede bağımlılık yaratacak, mükemmel bir aromaya sahiptir. 

Doğal fermente salamura siyah zeytin. Uluslararası Zeytin ve Zeytinyağı konseyi ile bilimsel yayınlarda Gemlik Zeytini sofralıkta 1 numara olarak değerlendirilir.

Golivas, Uluslararası pazarın tercih ettiği kuru sele zeytin talebine mükemmel bir ürün hazırladı. Gemlik Adliye-Umurbey meralarındaki zeytinliklerimizden elde ettiğimiz ürünlerimiz, sofralarınız için özenle hazırlandı. 

110,00 ₺

“Yeni sezon” muhteşem zeytinyağımız, başlı başına sağlık demek. Soğuk sıkım naturel sızma zeytinyağı (0,3) sizlerin kullanım kolaylığı düşünülerek 2000 ml olarak sunulmaktadır.

Bugün tıp dünyasının ısrar ile “ev yapımı elma sirkesi” önerisi üzerine, geleneksel köy usulü Bolu Elma Sirkesi sınırlı sayıda hazırlanmış bir sağlık iksiridir. Diyabette, kolestrolü düşürmede, kilo vermede, metal zehirlenmesinde, fibromiyaljiye bağlı kas ağrılarının hafiflemesinde müthiş etkendir. 500 ml.lik cam şişelerde özenle paketlenir ve size ulaşır.

Her derde deva alıç meyvesi, Golivas Alıç sirkesi adıyla sağlık iksiri olarak sofranızda. Bugün, özellikle Batı Avrupa'da bilim insanlarının ciddi olarak önerdiği alıç sirkesi üretimini sizler için geleneksel ev usulü ile Bolu'da yaptırıyoruz. 

Kalp ve damar rahatsızlıklarında, cinsel gücün gelişmesinde, böbrek rahatsızlıklarında, tansiyonu dengelemede, şeker hastalığının etkisini absorbe etmekte, grip ve nezlede, boğaz apselerinde, yaraların iyileşmesinde oldukça etkili olduğu bilinmektedir. 500 ml.lik cam şişelerde özenle paketlenir ve size ulaşır.

Sınırlı sayıda üretilebilen Golivas Elma ve armut sirkesiyle daha sağlıklı olabilirsiniz. 500 ml.lik cam şişelerde özenle paketlenir ve size ulaşır.

13,00 ₺

Uluslararası bilimsel platformların kalitesini en üst seviyede belirlediği Çankırı’nın eşsiz 84 mineralli şeffaf kristal, Çankırı’nın doğal, eşsiz kaya tuzu.

Golivas kaya tuzu, milyonlarca yıllık oluşum sürec, muhteşem moleküler yapısı, uzun yıllar dayanıklı kullanımı, ve benzerlerinden daha zengin mineral yapısı ile dünyanın bir numaralı tuzudur. Bilimsel analizlere göre reklamı daha çok yapılan Himalaya tuzundan daha niteliklidir.

İçeriği ve tıp dünyasının kabul ettiği yapılış şekli ile her aşamasında ailecek yer aldığımız anne sütüyle eşdeğer bir tat.

Sizlere gerçek bir KÖY ERİŞTESİ sunmaya devam ediyoruz. Özel bez torbalarda 5 kişilik olarak sağlıklı sofralar için hazırlandı.  El emeği, göz nuru ile kadınlarımız tarafından köy yumurtası ilaveleriyle enfes bir lezzet. İnce kesimi ile mutfağınızın vazgeçilmez besin kaynağı GOLİVAS ERİŞTE, uzun süre tok tutma özelliğine sahip. Düzenli tüketilirse cildinizin daha parlak ve sivilcesiz bir yaşam sizi bekliyor.