Filtreleme

.

Active filters

Alıç Sirkesi 500 ml.
Kaya Tuzu 500 gr.
18,00 ₺
Doğal Fermente Elma Sirkesi 500 ml.
TÜKENDİ/Ev Tarhanası 400 gr.
Elma ve Armut Sirkesi
TÜKENDİ/Köy Eriştesi (5 kişilik)

Her derde deva alıç meyvesi, Golivas Alıç sirkesi adıyla sağlık iksiri olarak sofranızda. Bugün, özellikle Batı Avrupa'da bilim insanlarının ciddi olarak önerdiği alıç sirkesi üretimini sizler için geleneksel ev usulü ile Bolu'da yaptırıyoruz. 

Kalp ve damar rahatsızlıklarında, cinsel gücün gelişmesinde, böbrek rahatsızlıklarında, tansiyonu dengelemede, şeker hastalığının etkisini absorbe etmekte, grip ve nezlede, boğaz apselerinde, yaraların iyileşmesinde oldukça etkili olduğu bilinmektedir. 500 ml.lik cam şişelerde özenle paketlenir ve size ulaşır.

18,00 ₺

Uluslararası bilimsel platformların kalitesini en üst seviyede belirlediği Çankırı’nın eşsiz 84 mineralli şeffaf kristal, Çankırı’nın doğal, eşsiz kaya tuzu.

Golivas kaya tuzu, milyonlarca yıllık oluşum sürec, muhteşem moleküler yapısı, uzun yıllar dayanıklı kullanımı, ve benzerlerinden daha zengin mineral yapısı ile dünyanın bir numaralı tuzudur. Bilimsel analizlere göre reklamı daha çok yapılan Himalaya tuzundan daha niteliklidir.

Bugün tıp dünyasının ısrar ile “ev yapımı elma sirkesi” önerisi üzerine, geleneksel köy usulü Bolu Elma Sirkesi sınırlı sayıda hazırlanmış bir sağlık iksiridir. Diyabette, kolestrolü düşürmede, kilo vermede, metal zehirlenmesinde, fibromiyaljiye bağlı kas ağrılarının hafiflemesinde müthiş etkendir. 500 ml.lik cam şişelerde özenle paketlenir ve size ulaşır.

İçeriği ve tıp dünyasının kabul ettiği yapılış şekli ile her aşamasında ailecek yer aldığımız anne sütüyle eşdeğer bir tat.

Sınırlı sayıda üretilebilen Golivas Elma ve armut sirkesiyle daha sağlıklı olabilirsiniz. 500 ml.lik cam şişelerde özenle paketlenir ve size ulaşır.

Sizlere gerçek bir KÖY ERİŞTESİ sunmaya devam ediyoruz. Özel bez torbalarda 5 kişilik olarak sağlıklı sofralar için hazırlandı.  El emeği, göz nuru ile kadınlarımız tarafından köy yumurtası ilaveleriyle enfes bir lezzet. İnce kesimi ile mutfağınızın vazgeçilmez besin kaynağı GOLİVAS ERİŞTE, uzun süre tok tutma özelliğine sahip. Düzenli tüketilirse cildinizin daha parlak ve sivilcesiz bir yaşam sizi bekliyor.

Stokta yeterli ürün yok